kolmapäev, 5. jaanuar 2011

Käsitöömaja sisustus ja plaaditud põrand!

Lumehangede vahelt paistab veel käsitöömaja välja. Eks see lumelükkamine on paras suur töö küll . No kui ausalt siis ma ise suurem lükkaja ei ole, õnneks on mind sellest säästetud, aga eks on nii mõnedki korrad ikka lükatud ka. Tegelikkuses ei kujutaks ette kui meil ei oleks majapidamises selline trakats ja sellised mehed kes sellega nügivad.
Aga nüüd siis astume käsitöömaja uksest sisse ja esimene pilt mis avaneb on uks kus ei ole ust ees, vaid on kardin ja loomulikult tekib kõigil kohe küsimus, mis seal taga on.

Vat wc on meil selle kardina taga, uks on tellitud ja oleme ootel millal meister helistab ja kutsub ukse järele. No ja kraanikauss samuti. Kuna me ootame tulevikus puuetega inimesi ka, siis see ajutine WC pott kolib II korrusele ja ehk leiame ka enne suve ikka raha selle kallima poti jaoks. Tegelikkuses on nõmedalt kallis see invapott. Kui muidu saaks norm. poti ehk u. 200 eur-i eest, siis invapott maksab kuskil 500 eur-i ( jah, jah meil on eur-id, lahe!!) Selle pildid oleva poti aga võitis Janek Põlvas murutraktorite krossil ja olime ka siiralt õnenelikud, sest oli tol päeval ka kohe teada kuhu see asja ette läheb.


Allpool on nüüd pilt ,et meil on ilusad põrandaplaadid maas, mille eest me täname Zeus Grupp-i ja Andut, kes plaatis ikka väga kenasti, no WC ka tema töö, tõesti müts maha. Aitäh!
Siis Janek ja Marx panid lakke ümarlatid, no oli see alles töö, aega läks ikka väga palju, Marx sai oma puhkuse kenasti sisustatud. Kas ta selle sisutamise kohta ise ka sama arvab, aga siirad tänud meie poolt.
Trepp sai ka valmis. Trepiga juhtus nüüd selline lugu, et ei hakka siin rääkima, kes tegi ja mis kandi mehed olid, aga närvikõdi jagus. Algselt maksin ettemaksu ära ja siis juhtus nii, et trepimees kadus ära, lubas, et tuleb 2nädala pärast trepp kaasas, aga sai hoopis korduvalt taga aetud ja päritud mis, kus, mis, millal? Lõpuks tulid, 2 nädalast oli saanud 1 kuu, tõid trepi ja siis ka mõne päeva pärast hakati paigaldama.
Tehti päev otsa siin tööd ja siis nad läksid ära. Kuna trepp sai tellitud meistri käest, siis arvasime, et võime meistrit usalda, aga võta näpust. Ei oska ju kohe kõike vaadata ja aru saada. Saime veel ise 2päeva selle trepi alumist osa ümber teha, sest plate pealt alla astudes oleks inimene lihtsalt oma jalaga trepi vahele astunud. No jah lihvimine, ma vist ikka hirmus maksimalist, olen aru saanud. See suisa vist eraldi teema....Aga trepi meistriga on arutelu veel pooleli...eks näis kuis asi lõpule finišeerub.

No jah lõpuks siis me köök ja selles olev tehnika, mis sai porjekti raames soetatud. Köögi valmistas Rein Reinap ja tema abilised. Aitäh, oleme tulemusega väga rahul.
See pilt, mis seal uksel hiilgab, sinna saab olema minu tehtud vitraaz, aga selle tegemiseks hetkel puudub koht. I korruse käsitööruumi tuleb meil multifunktisonaalne kapp, kus peal seda on väga hea tegema hakata. Kapp peaks valmima ka nüüd jaanuaris, eks siis saab ka köök oma vitraazid.2 kommentaari:

  1. Oi kui ilus maja! Kunas tohib uudistama tulla???

    VastaKustuta
  2. Kui aega ja tahtmist tulla siis tulegi! Enam -jaolt olen sin ikka olemas-näitamas.

    VastaKustuta