neljapäev, 12. august 2010

Veel üks etapp edasi!

Nüüdseks on II etapp tehtud ja kuludokumendid esitatud!
Mõned pildid tehtud töödest:
Pildid siis tööde järjekorras.


Habaja külas levivad jutud, et Võtikmetsa on saanud valla eelarvest 600 000.- ja seepärast on vallaeelarve ka nii suures miiinuses! Tule taevas appi!
Kui inimesed ei tea kuidas toimib PRIA Leader projekti raames rahastamine, siis oleks väga hariv lugeda seda nt. pria kodulehelt . Kes aga ei viitsi lugeda siis selgituseks võib öelda, et raha ei anna vald ja raha ei anna üldse mitte keegi enne kui oled ise selle investeeringu teinud ja tõestanud, et ikka kõik on korrektselt tehtud nii nagu näeb ette PRIA ja veel nt. ehitusseadus jne.


Projekti kirjutades prognoosisin, et saame maja valmis 2010 augustis, ehk kohe-kohe. Võta aga näpust. Kõigepealt tuli tõrge maja fassaadi värvimisega, sest eelimisel sügisel oli nii märg ja niiske ilmastik, et värvida ei saanudki.. Spetisalistid avaldasid arvamust et kui värvime sügisel, siis saame kevadele näha koledat vaatepilti ja hakkame uuesti värvima. Ka rahastamise kava läks "tänu "sellele vastu taevast. Veel tuli vahepeal masu ja need rahad mida nägin, et mul sel hetkel on kasutada...- olukord osutus hoopis vastupidiseks. Nüüdseks oleme saanud siiski suures summas investeerinugid tehtud ja seda tänu mu emale, kes laenas mulle väga suure summa, oleme siin kus oleme.
II etapis sai maja põranda alla, mis oli ikka väga-väga suur töö. Põrandasse sai paigaldatud ka põrandaküte, mida toidab õhk-vesi soojuspump. Majal sai ka fassaad pandud ja värvitud.

Järgmisena ootab põrand, et talle laotakse plaadid ja ka II korrus ootab parketti. Siis saavad tehtud need tööd, mis olid planeeritud porjektiraames. Aga töid on veel palju teha. Trepp on vaja teha, II korrusel on vaja seinad-laed viimistleda, WC-d vaja viimistleda, potid-kraanikausid vaja soetada ja seda tööd jagub ja jagub...

2 kommentaari:

  1. Aa, ei saanudki vallast vä:))) Kahju, et isegi tänasel päeval, teatakse projektidest nii vähe:( Tegelt on ju igaühel see võimalus, ole ainult tegija! Jõudu Teile! Kes teeb see jõuab, möödakäija pidagu lõuad:)

    VastaKustuta
  2. Väga tublid olete, edu ja jõudu, pange ikka sama võimsalt edasi!

    VastaKustuta