kolmapäev, 5. mai 2010

Murutraktorite võistlus, teema jätkuvalt jälle aktuaalne!

Räägin kohe ära miks teema aktuaalne... Võtikmetsa tiim osaleb 28.05.2010 Põlvas murutraktorite võistlusel.

Alansi mailaat- nüüd siis oli see laat juba teist korda ja loodan et tuleb ka kolmas ja ikka oma juba traditsioonilise murutraktorite võistlusega.
Sedakorda siis sai Võtikmetsa tiim I koha, Janek roolis ja Marx vaatamas, et kõik tehniliselt laabuks. Naised seisid seekord lindi taga ja elasid kaasa.


Siin pildil Janek ongi boksis ja Marx teostab elu kiireimat tankimist. Eks ta harjutas garaazis kuivalt ja tal tuli see tõesti kiirelt ja profilt välja.
Siin siis see koht, kus suur töö Janekil tehtud ja Marx vaatab, kas kõik jupid on ikka endiselt alles.

Kallutamine oli väga tähtis, kiirused ju ka mega suured.

I koha omanik on sooja tressi selga saanud ja vaatab ka oma massinat, räägib mida järgmiseks korraks on ikka vaja ümber teha ja mis põhiline pidavat olema, et mootor on ikka hirmus lahja.See lahja mootor aga siiski tõi võidu ja kui Janek auhinda läks ära tooma siis oli jälle vaja Marxi abi sest see auhind oli niiiiiiiii suur, selleks oli valamukapp koos peegliga ja veel nipet näpet murutraktori hoolduseks ja ka väike märjuke meeste endi hoolduseks.Ega siis fännclub oli ju ka kohal, nii Jürist kui Habajalt,

isegi Virlast!

No muidugi Mann kes päästis järjekordselt naiste au ei puudunud võistluselt! I koht jälle olemas, mis siin muud kui teeb ainult kadedaks!

Loomulikult oli ka Mannil fännclub!

1 kommentaar:

  1. Kuidas siis Pólva vóistlustel láks? Kas tiitlist sai kinni hoitud?

    VastaKustuta